Akmens virsmas | Augstvērtīgs materiāls

Silestone 

Dabīgā kvarca apvienojums ar citiem izejmateriāliem, kas tos apvienojot padara šīs virsmas īpaši izturīgas. Tādēļ tās ir ideāli peimērotas virtuves virsmām, vannas istabām, palodzēm, recepcijām, un sienas paneļiem. Ražotāja garantija 25 gadi. Papildinājums šai kolekcijai ir integrētās izlietnes no tāda paša materiāla. 

Dektons 

Porcelāns, kas ir izgatavots no dabīgā kvarca akmens, porcelāna un stikla maisījuma. Šīs izejvielas tiek apvienotas zem liela spiediena un karstuma - 1200 grādi pēc celsija.Tā izveidojot materiālu, kas ir ļoti blīvs un kompakts. Tam nav poru, tas iztur augstu temperatūru un ir īpaši noturīgs pret skrāpējumiem. Mūsdienās tam ir plašs pielietojums. To var izmantot gan iekštelpās, gan ārā. Tā dizaina priekšrocības lieliski iederas mūsdienu interjerā. Dektona akmens virsmas tiek pielietotas izgatavojot virtuves virsmas, vannas istabas virsmas, vannas istabas paneļus, palodzes, letes, kamīnus, fasādes. Ražotāja garantija 25 gadi.

Sensa  

Dabīgā akmens kolekcija no pasaules vadošā ražotāja Cosentino. Šī akmens virsma ir unikāla ar īpašo prettraipu aizsardzību un 15 gadu garantiju. Tā sastāv no dažādiem dabīgiem materiāliem, sākot ar vienkāršiem granītiem, un beidzot ar ekskluzīviem kvarcītiem.

Dabīgais akmens 

No pašas zemes nācis, nogriezts no klints bloka, apstrādāts un uzlikts jums uz galda :)

Granīts, Marmors, Travertīns, Kvarcīts, Slāneklis, Smilšakmens un citi dārgakmeņi. Plašs pielietojums gan iekštelpās, gan ārā. Izgatavojot virsmas, trepes, kamīnus, palodzes, fasādes, kolonnas, lieveņus.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES AKMENS VIRSMU?

Akmens virsma atšķirībā no citiem materiāliem ir nodilumizturīgāka un ilgmūžīgāka. Tā neskrāpējas un to ir vieglāk kopt. Mūsdienās ir pieejama plaša krāsu, rakstu un tekstūras izvēle. Akmens ir īpašs ar to, ka tas ir iegūts no dabīgajiem izrakteņiem, minerāļiem, granīta un marmora klintīm. To apstrādājot iegūstam ekskluzīvu produktu, kurš tiek piedāvāts jūsu mājokļa interjeram.

KĀDU VIRSMU IZVĒLĒTIES?

Tas atkarīgs no jūsu izvēlētā virtuves dizaina. Ja tas ir modernā stilā veidots, tad iespējams piemērotāks būs kāds kompozītmateriāls. Ja tas ir klasiskais stils, tad varētu izvēlēties kādu no dabīgā materiāla klāsta. Ņemot vērā musdienu tendences, populārāks kļūst kompozītmateriāls, piemēram Dektons. Tas lieliski iederas gan interjerā, gan eksterjerā. Tā pielietojams ir plašāks, un tas atbilst mūdienu prasībām.

CENA

Cenu veido materiāla izvēle un projekta tehniskā specifikācija.

Jo vienkāršāks tas ir, jo zemāka būs cena. Piedāvājam cenu sākot no 250eur/m2 + PVN.

Kontakti:

Akmens apstrādes uzņēmums

Projektu vadītājs

Jānis Daņiļēvičs

+371 28316196

info@infinitystone.lv

Rekvizīti:

SIA Infinity Stone Pro

Reģistrācijas nr. 42103089514

“Līču Veikals”, Talsu Novads,

Ģibuļu Pagasts, LV-3297, Latvia

SEB Banka LV39UNLA0055001053302

Adrese:

Vidzemes Šosejas A2 - 47km,

Siguldas Bloks teritorijā

  • Facebook
  • Instagram